Особливі подарунки дітям

Дата: 01.02.2021 16:09

Зимова пора – це пора приємних подарунків та несподіванок, особливо її чекають діти, адже в цей час здійснюються їхні мрії та бажання. Святкова атмосфера розпочинається від Дня Святого Миколая і продовжується до  Водохреща.                              В Зимнівській сільській раді уже стало доброю традицією дарувати подарунки дітям з інвалідністю, дітям сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування і сприяє цьому сільський голова В’ячеслав Католик.                                                       Цьогоріч до доброї справи також долучився ВОБФ «Дитяча місія. Україна» на чолі з керівником Людмилою Лонюк,  яка особисто приїхала привітати діток із зимовими святами та подарувати їм особливі подарунки, які були зібрані їхніми однолітками в Німеччині. Усі діти отримали солодощі та подарунок із найрізноманітнішими речами: м'якими іграшками, олівцями, фломастерами, засобами особистої гігієни, розмальовками, пеналами, блокнотами, пазлами і навіть одягом. Всього  отримали  таких подарунків 45 дітей.                                                                               Разом з представниками фонду привітали дітей та побажали їм здоров’я та щасливого майбутнього начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради – Віра Мудрик  та  директор Територіального центру соціального обслуговуванні (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району Любов Столярчук.                                                                                         Дітки «були приємно здивовані». Такі зустрічі – це ще один крок до порозуміння людей у світі. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.