Проведення виховної роботи

Дата: 01.03.2021 09:08

1 березня 2021 року провідним юрисконсультом Володимир-Волинського міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Костюк Соломією за участі представника Володимир-Волинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена зустріч із особами засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Проведення виховної роботи з такими особами та залучення їх до зайнятості – один із напрямків співпраці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості та Володимир-Волинського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області.

В межах укладеної угоди про співпрацю проводиться інформування громадян, засуджених до покарання не пов’язаних з позбавленням волі про:

• основні напрями соціальної політики держави щодо працевлаштування,

• актуальні вакансії на ринку праці;

• можливості професійного навчання,

• перспективи працевлаштування на постійну чи тимчасову роботу.

А також здійснюється координація роботи щодо працевлаштування засуджених осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.