150 років від дня народження Лесі Українки
Дата: 05.03.2021 11:13
Кількість переглядів: 349
25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика, — однієї з найвизначніших постатей в історії української літератури.
У ці дні стрічка вражає різноманіттям заходів, оригінальністю висвітлення матеріалу. До творчості видатної землячки долучилися заклади освіти Зимнівської громади.
У садочках та школах протягом тижня проводились: літературні вікторини та квести на знання творів, біографії поетеси, конкурси читців, інсценізації творів, флешмоби та челенжі, працювали книжкові світлиці та вернісажі, літературні експозиції, виставки малюнків, арт-студії та майстер-класи.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334815/e6b381e52c5672ca28767d15e17e8559.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334815/7d4bd29480b31c9ad7af93dbe149d5c5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334815/443d64353132be9ef0136586eee5c037.jpg)