Проєкт «Територія майстерності» триває. Сьогодні у Центрі розвитку підприємництва Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».

Перед учасниками виступила відома майстриня хенд-мейду, а також активна та успішна бізнес-леді, власниця ательє «Мережка» та магазину «Скриня Рукодільна» Тетяна Пагуба. Тетяна Юріївна займається виготовленням вишитих та в’язанних виробів, тому радо поділилась з присутніми секретами як перетворити хобі в прибутковий бізнес, розповіла про свій шлях до успіху, реальний досвід та перешкоди в процесі зростання. Вже маючи певний досвід створення та ведення власної справи, жінка радить тим, хто мріє займатися бізнесом: «Для того, щоб займатися підприємницькою діяльністю треба бути не лише ризиковою людиною, а й працьовитою, бо сидіти на місці тут не доведеться. Якщо людина готова витрачати майже увесь свій вільний час та частинку душі в улюблену справу, – тоді і результати будуть, і приємні відгуки від людей».

Окремо пані Тетяна презентувала свої оригінальні та неповторні вироби, які створила власноруч, в які вклала свою душу, свій стиль, своє бачення прекрасного.