Робочі зустрічі

Дата: 08.04.2021 09:31

Фото без описуФото без опису

Продовжуючи співпрацю 01 квітня 2021 року у приміщенні Володимир-Волинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області відбулася зустріч персоналу та суб’єктів пробації із представниками відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради з метою здійснення соціально-виховної роботи із засудженими.

Клієнтам пробації було надано інформаційно-освітні матеріали, буклети з питань попередження вчинення злочинів, проведено бесіду з питань дотримання санітарних норм і благоустрою у житловому будинку та прилеглій території та психологічні консультації.

По завершенню здійснення соціально-виховної роботи була проведена робоча зустріч персоналу Володимир-Волинського відділу пробації та представників відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради та обговорено напрямки роботи:

• працевлаштування суб’єктів пробації;
  • подальша робота у питаннях належного виховання дітей та попередження вчинення нових злочинів;
  • можливості подальшої співпраці у напрямку пенітенціарної пробації в умовах карантину.

Людмила Жвавець, провідний інспектор Володимир-Волинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській  області