Помічник шерифа у ЗОШ с.Хмелівка
Дата: 08.04.2021 10:28
Кількість переглядів: 442
У День здоров'я, з метою пропагування професії поліцейського, формування свідомого громадянина, патріота, професіонала своєї справи, у ЗОШ села Хмелівка була проведена гра- квест"Помічник шерифа" спільно з офіцером громади лейтенантом Орестом Бабієм та начальником ювенальної поліції майором Павлюк Оленою Валеріївною. Кожен учень у подарунок отримав світловідбиваючий браслетик, смайлик чи то брелок.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334815/affab493f5d570bcc934bd1401c7233f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334815/a7b7c4b2253b23d15063e8ba7324c29e.jpg)