Народний умілець Анатолій Бойко, якого називають волинським Фаберже, зустрівся з учасниками АТО/ООС , які перебувають на обліку у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.

Він поділився своєю непростою життєвою історією, та розповів про те, як за допомогою творчості подолав труднощі. Пан Анатолій самостійно освоїв 17 мистецьких технік і саме це подарувало йому новий сенс життя. Він ознайомив з тонкощами свого ремесла та власними унікальними техніками з обробки яєчної шкарлупи, яким немає аналогів у світі. На даний момент Анатолій Бойко є триразовим чемпіоном Книги світових рекордів Гіннеса з технік обробки яєчної шкарлупи, його вироби знаходяться в музеях та у приватних колекціях в різних куточках світу.

Унікальне поєднання таланту, життєвої мудрості ,віри в Бога та у власні сили допомагає митцю займаючись улюбленою справою створювати неповторні вироби та мати певний фінансовий результат. Отже він може бути прикладом для учасників заходу в плані поєднання улюбленої справи , самореалізації та зайнятості .