Центр культури та дозвілля спільно з Дитячим садочком "Ромашка" провели захід присвячений Дню захисту дітей.

"Smile party" - це розваги, жарти, танці, руханки та звичайно ж, по традиції, малюнки на асфальті. Почали ми з флешмобу від вихованців даного садочку. Розважали дітей Клоуни Бібі і Бобо (провідний методист ЦКД, Дмитро Терьохін та художній керівник ЦКД, Валентина Юрчук).

З акцією "Рух - це життя" до заходу приєднались Поліцейські Володимир-Волинського РВП - Орест Бабій, Олена Павлюк та Марія Олексюк; провідний спеціаліст Служби у справах дітей виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, Світлана Гулюк; працівники Володимир-Волинського центру соціальних служб - Вікторія Юхимюк та Лілія Сидорук; також участь приймали працівники кримінально-виконавчої інспекції та державної служби надзвичайних ситуацій. Вони провели ативні музичні руханки для дітлахів.

По завершенню організатори оцінили малюнки усіх дітлахів і Світлана Пріма, бібліотекар І-ї категорії бібілотеки с. Зимне, яка є співорганізатором заходу, вручила подарунки.

Окреме спасибі керівництву НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ліцей" с. Зимне за підтримку до допомогу в програмі та озвученні, а також Руслану Кротачу, депутату VIII скликання Зимнівської сільської ради, за спонсорську допомогу.