Міжнародний день захисту дітей - це ще один привід згадати, наскільки важливою є допомога дітям. Діти -  наше майбутнє, тому наше основне завдання - виховати їх розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі,  ще - прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури. 

Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах уперше відсвяткували Міжнародний день дітей, відтоді свято стало масштабнішим і щорічним. В Україні цей день відзначається із 1998 року.

В Зимнівській сільській раді уже стало доброю традицією, щороку, з нагоди Дня захисту дітей, дарувати подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим  батьківського піклування, адже бачити радість в дитячих очах, що може бути кращим. Цьогоріч, за сприяння сільського голови В’ячеслава Католика, відділом соціального захисту населення були придбані солодкі подарунки для 20 дітей, які проживають та навчаються на території громади. 

Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим, нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день - добрим і цікавим.