30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА КРАЩІ БІЗНЕС-ПРОЕКТИ

Дата: 13.07.2021 11:01

30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

ЗА КРАЩІ БІЗНЕС-ПРОЕКТИ

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, Центр розвитку підприємництва, спільно з виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради оголошує конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва, переможці якого отримають грошову винагороду в сумі 30 000 грн.

Мета конкурсу – виявлення найперспективніших бізнес-проектів.

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва (фізичні, юридичні особи), зареєстровані у встановленому порядку на території м.Володимира-Волинського.

До участі в конкурсному відборі допускаються Бізнес-проекти учасників за різними напрямками діяльності.

Учасники конкурсу мають право подати на конкурсний відбір один бізнес-проект.

Конкурсні роботи оцінюватимуться за такими критеріями: оригінальність та обґрунтованість ідеї, соціальна значущість, термін окупності, створення/збереження робочих місць, рівень (розмір) заробітної плати.

Охочим взяти участь у конкурсі необхідно подати бізнес-проект для відбору до 23 серпня 2021 року.

Документи на участь в конкурсі приймаються центром зайнятості в робочі дні.

Нагородження переможців буде приурочено до урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця в м.Володимирі-Волинському.

Додаткову інформацію щодо Конкурсу можна отримати в Центрі розвитку підприємництва  при Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.

Контактна особа: Старовойтова Світлана Вікторівна, начальник відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, тел. 35064, e-mail :352@volsz.gov.ua