26 липня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

У ході засідання розглянуто питання порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Члени виконкому підтримали рішення по підсумках виконання бюджету сільської ради за  І півріччя 2021 року, заслухали звіт сільського голови про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади та запропонував винести їх на розгляд сесії. Було заслухано питання щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли до сільської ради за І півріччя 2021 року, а також звіт директора Зимнівського ВУЖКГ про роботу комунального господарства в частині надання послуг з вивезення побутових відходів.

У блоці питань соціального захисту розглядалась надання дозволів на вчинення правочину; можливість звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування в Територіальному центрі; Положення про порядок видачі посвідчень реабілітованим, які мають право на пільги передбачені законодавством України.

З блоку економічних питань члени виконкому підтримали рішення про затвердження оголошень про передачу майна в оренду на аукціонах; та затвердження акту переоцінки основних засобів. Також присутні заслухали попередній висновок стосовно припинення співробітництва територіальних громад.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.