Благодійність – це велика справа, яка винагороджується повагою та любов’ю тих, кому вона надавалась.   

Через фінансову скруту багатьом сім’ям із соціальних категорій не вистачає найнеобхіднішого для існування, тому важливо, щоб соціальна робота була спрямована на потреби кожної людини, яка потребує  такої підтримки. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району, який є надавачем соціальних послуг на території нашої громади, вже багато років співпрацює з  Волинським обласним благодійним фондом "Дитяча Місія. Україна", директором якого є Людмила Лонюк. 

Напередодні Дня незалежності для осіб та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах  та перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома та натуральної допомоги  було благодійно отримано та роздано  54 продуктових набори в які входить: борошно, консерви, крупи, макарони, олія, цукор.

Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей які потребують допомоги! Адресність у наданні найнеобхіднішого, турбота і увага до кожного - це спільна робота усіх.