19 серпня 2021 року Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості організувала екскурсію для безробітних на одне з найбільших підприємств міста - ТзОВ «Гербор-Холдінг».

Це підприємство, на якому працює понад 690 осіб, виробляє меблі в широкому асортименті. Проводив екскурсію технолог технологічного відділу Павло Антоненко.

Учасники мали нагоду детальніше дізнатись про зміст праці та вимоги до професій верстатника деревообробних верстатів, свердлувальника, різальника сировини, личкувальника деталей меблів, укладальника-пакувальника. Також відвідувачам розповіли і про те, що професійне зростання і заробітна плата кожного працівника залежать від його наполегливості, старанності, уважності і відповідальності, адже якісне виконання обов’язків впливає на розмір заробітної плати, що є стимулом до досягнення кращих результатів.

Учасники екскурсії побачили виконання багатьох технологічних операцій по виробництву меблів, які проводяться на найсучаснішому обладнанні за допомогою комп’ютерного управління. Вони були зацікавлені, задавали багато запитань і по закінченню екскурсії виявили задоволення змістовно проведеним часом і тим ,що вони побачили і довідались багато нового і цікавого.