З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, що розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://center.diia.gov.ua/

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, що надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Інформація на Гіді державних послуг є актуальною та такою, що відповідає чинному законодавству України.

Для інформування про наявні можливості для громадян Міністерство цифрової трансформації України запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про Гід з державних послуг. За цим посиланням https://cutt.ly/MkwQumX знаходяться: макети постерів для розміщення в приміщеннях надавачів послуг та на вулиці; макети матеріалів для розміщення на білбордах; макети матеріалів для розміщення на сітілайтах; матеріали для розміщення оголошень в регіональних медіа та на сайтах державних установ.