Зимнівська громада

Подяка благодійникам

Дата: 15.11.2021 15:54
Кількість переглядів: 71

Благодійництво – добровільна, безкорислива допомога та  підтримка найбільш вразливих верств населення:  пенсіонерів, осіб з інвалідністю,  багатодітних сімей та дітей з інвалідністю, всіх тих котрі потрапили в складні життєві обставини.

Зігріти таких людей увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді замало. І тут суттєву допомогу надають наші благодійники.

Від імені всіх підопічних, висловлюємо щирі слова вдячності Генеральній директорці ВОБФ «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк та її колективу. У найвідповідальніший момент ви простягнули руку допомоги і дали можливість зробити людей щасливішими. Дякуємо за розуміння і чуйність. Нехай вам багаторазово повернеться ваше добро, співчутливість і благодушність!  Сердечно дякуємо за розуміння і підтримку.