Дякуємо за співпрацю.

Дата: 02.12.2021 14:46

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Їх не часто побачиш на вулицях, мабуть  саме через це існує оманлива думка, що цих людей не так багато…

Питання допомоги хворим людям, котрі не можуть вийти з дому потребує особливої уваги, адже для життя людині з обмеженими можливостями не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити, бути в суспільстві і відчувати себе  комусь потрібним, а наша увага і розуміння дарує їм частинку тепла, надії, віри і любові.

23 листопада, напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю,  для дітей з особливими потребами Зимнівської сільської ради, за сприяння директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району  було передано та вручено подарунки від ВОБФ «Дитяча місія. Україна».

Висловлюємо щирі слова вдячності

Голові правління  ВОБФ «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк та її колективу за багаторічну співпрацю. Дякуємо за розуміння і чуйність. Нехай вам багаторазово повернеться ваше добро, співчутливість і благодушність!  Сердечно дякуємо за розуміння і підтримку.