18 січня  2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

У ході засідання розглянуто питання порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Члени виконкому заслухали звіт старост про роботу  у 2021 році, заслухали звіт сільського голови про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади за 2021 рік та запропонували винести його на розгляд сесії. Були заслухані питання щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли до сільської ради за 2021 рік, а також звіт директора Зимнівського ВУЖКГ про роботу комунального господарства в частині надання послуг з вивезення побутових відходів.
 У блоці питань служби у справах дітей розглядались питання визначення способу участі батька у вихованні та спілкуванні з дітьми; надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування. 
Також члени виконавчого комітету слухали про необхідність знесення зелених насаджень, які знаходяться в аварійному стані в селі Черчичі Володимир-Волинського району.
З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.