У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості для учасників АТО відбулась презентація проєкту  "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Олена Анатоліївна Івашко, координатор проєкту у Волинській області, розповіла, що даний проєкт  направлений на професійну перепідготовку військових, ветеранів та членів їхніх сімей на цивільні спеціальності, що користуються високим попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

Навчання за напрямом "Інформаційні технології в малому бізнесі" відбуватиметься на базі Волинського національного  університету імені Лесі Українки у Луцьку та Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського у Володимирі. Навчання здійснюється за зручним графіком – он-лайн та оф-лайн зустрічі, під час яких учасники пройдуть соціальну та психологічну адаптацію (тренінги та майстер-класи), працюватимуть із кваліфікованими викладачами-практиками, зустрінуться із успішними підприємцями та представниками бізнесу.

Реєстрація бажаючих взяти участь у навчанні за посиланням:

#Центр_розвитку_ підприємництва  #Територія_майстерності #Норвегія_Україна