Звертаємось до жителів Зимнівської громади

Дата: 26.02.2022 17:55

Шановна громадо! Проведена оперативна нарада зі старостами по ситуації в громаді. Що впершу чергу хочеться сповістити:

1. Всі хто може долучитись до захисту країни, прохання звертатись до військових комісаріатів, там вас буде розпреділено чи до відповідної частини, або до лав тероборони. Якщо у вас є бажання захищати свої села звертайтесь до старост, їм дані відповідні вказівки і роз'яснення. Жителям центральної садиби (с. Зимне) збір біля сільської ради о 19.00. На місці все пояснимо.

2. По громаді встановлюються блок - пости, на яких чергуватимуть місцеві органи самооборони

3. Всі хто збирає продукти хачування підвозити їх до військомату, або до старостинських округів звідки їх відправлятимуть для потреб армії.

По ситуації в країні, прохання довіряти тільки офіційним джерелам.

І ще одне прохання, якомога менше пишіть емоційних коментарів. Не загострюйте ситуації, не поширюйте панічних настроїв.