Завчасно повідомляємо про те, що на території Волинської області, спостерігаються непоодинокі випадки спалювання мешканцями сухої рослинності. ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЗИМНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!!!!

Зазначаємо, що такі дії суттєво відволікають органи та підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України від здійснення своїх безпосередніх функцій та спричиняють значні витрати паливно-мастильних матеріалів для ліквідації таких пожеж, що своєю чергою суттєво обмежує можливості пожежно-рятувальної служби оперативно реагувати на випадки можливих пожеж та руйнувань, що можуть виникнути у разі загострення військових дій.

Тому зауважуємо, що спалювання сухої рослинності у військовий час може бути прирівняне до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості бійцями ЗСУ та територіальної оборони, подання світлових сигналів збройними силам Російської Федерації.

Особи, винні у виникненні пожеж у екосистемах, будуть притягатись до відповідальності відповідно до чинного законодавства.