21 березня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто 7 питаннь порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2022 року. Було заслухано сільського голову про стан та утримання доріг на території сільської ради у 2021 році. Підтримано проєкти рішень, що стосуються питань захисту прав дитини, а саме: надано дозвіл матері на присвоєння прізвища дитині при реєстрації народження та висновок про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої та неповнолітньої дитини. Ще одне питання яке розглядалось, це доцільність призначення опікуна над хворим у разі визнання його недієздатною особою.

Відповідно до постанови КМУ від 11.03.2022 №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану» члени виконавчого комітету затвердили рішення про внесення змін до бюджету громади на 2022 рік.
На виконання наказу Волинської обласної військової адміністрації члени виконавчого комітету сільської ради підтримали рішення про заборону торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями на території Зимнівської сільської ради.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.