Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. До порядку денного якого було включено 8 питань.

На засіданні члени виконкому заслухали питання про підсумки виконання бюджету Зимнівської територіальної громади за І квартал 2022 року, про підсумки роботи із зверненнями громадян, про роботу Зимнівського ВУЖКГ. 

Також члени виконкому слухали про стан та заходи благоустрою на території громади та затвердили відповідний план заходів по проведенню благоустрою на території Зимнівської сільської ради.

Окрім того,  розглянуто та підтримано рішення про внесення змін до бюджету сільської ради, а також надано дозвіл на розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Зимнівської сільської ради; затверджено Перелік товарів, робіт і послуг закупівель, які здійснюватимуться без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель в умовах воєнного стану.

Насамкінець обговорили Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин, до яких мобілізовано жителів Зимнівської громади та затвердили зміни до 1 розділу Паспорту Програми.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту оприлюднені на офіційному Веб-сайті громади.