Як відзначили в Зимнівській громаді Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 18:49
Кількість переглядів: 443

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ! Прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Сьогодні цей День набув іншого відтінку, перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території нашої держави. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!

Об’єднуючи зусилля заради майбутнього в Зимнівській сільській раді, традиційно з нагоди Дня захисту дітей, за сприяння сільського голови В’ячеслава Католика, службою у справах дітей виконавчого комітету Зимнівської сільської ради були придбані подарунки для 25 дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, та дітей з сімей які опинились в складних життєвих обставинах, які навчаються у навчальних закладах нашої громади.

Хочеться побажати, щоб кожна дитинка на планеті зростала щасливою та здоровою, нехай кожне дитяче серце буде зігріте теплом і любов’ю, нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)