Вечірній дайджест: "Ми дякуємо ЗСУ за ще один понеділок!"

Дата: 04.07.2022 20:10

Наступив ще один понеділок, за що і дякуємо нашим Збройним силам України!

Продовжуємо інформувати про пророблену роботу на території Зимнівської громади.

• В першу чергу вітаю працівників Національної поліції зі святом, зокрема Ореста Бабія – нашого Поліцейського офіцера громади!

Орест Романович, дякуємо Вам за сумлінну працю!

• Розпочалась робота «круглих столів»!

У населених пунктах Хмелівківського старостату відбулись зустрічі з жителями сіл, де обговорили багато проблемних питань, таких як перевезення, ремонт доріг, співпраця жителів з правоохоронними органами.

Ми намагаємось по максимуму швидко владнати всі ці питання і таким чином зміцнити довіру жителів Зимнівської ТГ до місцевої влади! Разом ми сила!

• Ми отримали спорядження від реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла»)

Даний проєкт підтримує 10 областей в нашій області у складі яких і є Зимнівська громада.

Завдяки їм ми отримали комп’ютерне обладнання, канцелярське спорядження, а також спецодяг для виконання поставлених завдань пожежного-рятувального підрозділу добровільної пожежної охорони нашої громади.

• У Хобултівському старостаті проводимо ліквідацію сміттєзвалища

Такі заходи ми плануємо провести по всіх старостатах, організовуючи централізований вивіз сміття. Так комунальним господарством нашої сільської ради уже проводяться відповідні заходи у Зимнівському, Хобултівському та Бубнівському старостатах.

• Тривають ремонтні роботи щодо ліквідації аварійної ситуації на водопроводі у с. Льотниче

Надіюсь що ніщо не завадить за декілька днів завершити реставраційні роботи і ми зможемо відновити водопостачання, яке досить тривалий період було проблемним.

• Відбувся благодійний турнір з міні-футболу «З вірою у перемогу»

Спортивне змагання було організоване Ярославом Кондисюком, фахівцем Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у селі Володимирівка. Де приймало участь 5 команд, які є не тільки з нашої громади.

Відповідні заходи проводяться заради підтримки спортивного козачого духу.

Зібрані кошти буду передані на потреби ЗСУ!

• Центр культури та дозвілля відзняли чергове патріотичне відео на пісню «Незламна»

Патріотична пісня належить молодій українській співачці, яка носить ім’я – Люся Кава. Саме вона надихнула працівників Центру відзняти кавер на цю композицію, поєднуючи образи усіх обласних центрів України, використовуючи гасло «Ми всі і є Україна! Наш дух не зламати».

Солістка – Наталія Чепіль!

Наше відео використали у 7 містах на Сході України! Як знак погодження з тим, що кожне місто України є її невід’ємною частиною!

Відео можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=F0sZ2HG0FzU

• Закликаю всіх землевласників до відповідного благоустрою – особливо ті, які ви отримали в спадок, але тримаєте їх в поганому становищі!!! А також до утримання собак – є скарги на напади!

Це не прохання, а вимога! Інакше будемо залучати адмінкомісії!

Вірте в Україну! Вірте в ЗСУ! Україна переможе!

#ВечірнійДайджест  #ЗимнівськаТГ