Вечірній дайджест: "Закликаю до співпраці та єдності!"

Дата: 18.07.2022 19:00

Доброго вечора, ми з України)

Продовжуємо інформувати населення про стан громади та пророблену роботу за минулий тиждень. Окрім звичних робочих моментів хочемо проінформувати про наступне:

- відбулось вивезення сміття з сіл Житані та Підгайці;

Закликаю жителів нашої громади заключити договори з нашим комунальним господарством по вивезенню сміття і припинити вивозити його на несанкціоновані місця, так званих «сміттєзвалищ»

- завершився ремонт водопроводу у с. Льотниче, був ліквідований прорив і було відремонтовано башню;

- було проведено обстеження аварійного містка у с. Зимне по вулиці Зелена, завезено часткові матеріали для ремонту;

- також відбудеться перейменування вулиць у наших селах, назви яких пов’язані із історією та культурою країни-агресора

Перейменування відбудеться обов’язково, тому прошу усіх жителів прийти на зустрічі з представниками місцевого самоврядування, графік яких буде попередньо оголошений та подати свої ідеї. Список сіл у яких вулицях мінятимуть назви буде згодом опублікований на сайті Зимнівської сільської ради.

- планується проведення «круглого столу» з жителями Селецького старостинського округу

- жителі с. Бубнів, 19 липня 2022 р. на території вашого села відбудеться зрізка аварійних дерев!

Закликаю до єдності, співпраці та вкотре дякую ЗСУ за їхню мужність та силу! Слава Україні!

Більш детальна інформація у даному відео та на офіційному сайті Зимнівської сільської ради (https://zymnivska-gromada.gov.ua/)

#ВечірнійДайджест #ЗимнівськаТГ