19 липня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло в Центрі активності громадян села Бубнів під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика.

У ході засідання розглянуто питання порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. В фінансовому блоці члени виконкому підтримали рішення по підсумках виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2022 року та затвердили зміни до рішення сесії від 24 грудня 2021 року №15/2 «Про бюджет територіальної громади». Було заслухано питання щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли до сільської ради за І півріччя 2022 року, а також звіт директора Зимнівського ВУЖКГ про роботу комунального господарства в частині надання послуг з вивезення побутових відходів, а також про необхідність коригування тарифу на послугу вивезення твердих побутових відходів.

Члени виконкому розглянули та затвердили Програму підтримки добровольчих формувань територіальної оборони на 2022 рік. Також заслухали та  підтримали рішення про знесення дерев, які знаходяться в аварійному стані поблизу шкіл, магазину та на території кладовищ. На завершення засідання підтримали рішення про організацію контролю за виконанням нормативно-правових актів та виконавчу дисципліну в громаді.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.