Стартувала урядова програма «єРобота»

Дата: 29.07.2022 20:34

Зимнівська сільська рада інформує, що з 1 липня 2022 року стартувала урядова програма «єРобота» з надання грантів аграрним підприємствам і тим, хто займається переробкою. Відповідно до Постанови Кабміну від 21 червня 2022 року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» гранти надаються за трьома напрямами:

- надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу (150 або 250 тис. грн);

- на створення або розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства (до 400 тис. грн на 1 гектар в залежності від культури);

- на створення або розвиток тепличного господарства (до 7 млн. грн).

Держава фінансує до 70 відсотків вартості проєкту для першої тисячі учасників.

Заявка з бізнес-планом або планом посадки подається засобами Порталу Дія.

Обов’язковою умовою програми є створення нових робочих місць і сплата податків, зборів та обов’язкових платежів. Учасник має виконати всі умови програми.

З умовами, критеріями, механізмами отримання та використання коштів можна ознайомитися за посиланнями:

Дізнатись про програму детальніше можна у спеціалістів управління агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефонами (0332) 249 996, 067 334 45 42.