Доброго дня або Доброго вечора, Україно)

Черговий «Вечірній дайджест» від секретаря Зимнівської сільської ради, Любов Вишняк, для інформування населення про стан громади:

  • Окрім виконання завдань поточної роботи, дякуючи Богу та нашим Збройним Силам України минулий тиждень в нашій громаді пройшов спокійно, якщо не брати до уваги загальнодержавні тривоги про небезпеку.
  • Комунальне господарство продовжили збір сміття у таких селах як Селець, Бубнів, Горичів, Шистів і Зимне;
  • Ми продовжили проводити ряд заходів щодо благоустрою у старостинських округах; Мешканці сіл Бобичі та Березовичі прийняли участь в заходах з благоустрою кладовища, території церковного двору та території ФАПу в с. Бобичі, за фінансової підтримки місцевого депутата Ігоря Калиша. А також був проведений благоустрій на кладовищі с. Хмелівка.
  • Працівники освіти та культури прийняли участь у тренінгах від Громадської організації «Волинський Інститут Права» в рамках проекту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад в партнерських громадах ГОВЕРЛА у Волинські області»
  • У освітніх закладах продовжується підготовка до навчального року, проводяться ремонтні роботи у найпростіших укриттях, доукомплектовуються класи для первачків. Звертаємось до ВПО, які мають дітей шкільного віку – наші двері для вас відкриті!!!
  • Також ми й надалі продовжуємо збір гуманітарної допомоги нашим захисникам. Звертаємось до жителів Зимнівської територіальної громади та усіх небайдужих – якщо ви маєте бажання допомогти нашим Захисникам – не бійтесь звертатись у Зимнівську сільську раду чи до старост. Або слідкуйте за інформацією про допомогу на наших офіційних сторінках в соціальних мережах та на нашому сайті. А також слідкуйте за сторінками наших волонтерів. Разом ми сила!

Дякую Вам за підтримку! Вірте в Збройні сили України! Вірте в Україну!