Місцевих жительок Зимнівської громади та жінок ВПО запрошують поспілкуватися про важливе

Дата: 18.08.2022 10:38

Обговорити проблеми, які виникли у місцевих жительок громади та ВПО з початку війни; об’єднати їх спільними ідеями; створити групу однодумців; надати психологічну допомогу – все це про діалогове кафе «Сила жіночої єдності».

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 19 серпня. Триватиме вона з 13:00 у приміщені ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей"с.Зимне

Тренерка заходу Олеся Мороз розповість присутнім про техніки самодопомоги, інструменти  для психологічної підтримки дітей, арт-терапевтичні методи релаксації. Учасники діалогового кафе також зможуть задати хвилюючі питання та отримати відповіді.

Не проґавте можливість поспілкуватися про важливі речі і стати сильнішими!

Довідково

Навчання організовує Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.