Кожен день наближає нас до Перемоги

Дата: 04.07.2022 16:24

Сьогодні, 2 липня 2022 року за підтримки Зимнівського ЦФЗН "Спорт для всіх" та депутата Волинської обласної ради Віктора Степановича Олійника у с. Володимирівка організував благодійний турнір з міні-футболу під гаслом ''З Вірою в Перемогу".

В турнірі взяли участь команди з різних громад Волині та не тільки з Волині, було зібрано майже 2000 грн, які підуть на допомогу ЗСУ.

В урочистій частині Віктор Степанович запропонував вшанувати хвилиною мовчання усіх, хто загинув  боронячи нашу Батьківщину. Опісля він побажав учасникам мужності та завзяття у боротьбі за перемогу, як у цьому так і в наступних турнірах.

Також до вітального слова долучився голова Зимнівської ТГ В'ячеслав Артурович Католик, який відзначив важливість згуртованості у ці непрості часи та побажав якнайбільше отаких заходів, тільки під мирним небом.

За результатами гри 1 місце виборола команда ВПО з м. Харкова - "Слобожанщина", 2 місце - команда з м. Устилуг, 3 місце заслужено отримала команда із с. Колона Павлівської ТГ.

Дякую усім, хто долучився до проведення заходу та взяв безпосередню участь у грі.

Хай наступні наші зустрічі пройдуть у вільній та мирній Україні.