Шановні жителі та гості територіальної громади, а також інститути громадянського суспільства, запрошуємо вас відвідати виставку!

Дата: 02.09.2022 10:33

За підтримки Президента України Володимира Зеленського та Кабінету Міністрів України Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана» організовує виставку «Нескорена нація», яка проходитиме на території Національного комплексу «Експоцентр України» у місті Києві (ВДНГ).

У зв’язку з актуальністю та важливістю на сьогодні тематики зазначеної виставки для об’єднання українців, формування патріотизму та боротьби з російською агресією на культурно-історичному фронті інститути громадянського суспільства, які здійснюють соціальний захист дітей, жителі та гості столиці, з числа незахищених верств населення, мають змогу відвідати виставку «Нескорена нація».

Виставка складається із чотирьох розділів: «Трипілля», «Музей релігій», «Мушлі» та «Мінерали».

Виставка розрахована на широкі кола українського суспільства – дітей шкільного віку та дорослих з різними рівнями знань історії, які відкривають для себе глибину історії нашої Землі та важливість культурної самоідентифікації.