Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, відбулась зустріч бібліотекарів громади

Дата: 29.09.2022 17:29

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у бібліотеці с. Березовичі відбулась зустріч бібліотекарів Зимнівської територіальної громади.

Зустріч несла святковий характер, де відмітили найкращих бібліотекарів, по підсумками роботи за минулий період.

Вітальні слова висловили В'ячеслав Католик, голова Зимнівської сільської ради; Олена Гус, начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Зимнівської сільської ради; Людмила Оцалюк, директор Центру культури та дозвілля; Юрій Ковальчук, староста Березовичаівського старостинського округу та Ігор Калиш, депутат Зимнівської сільської ради VIII-го скликання.

Звичайно святкування відбулось у робочій атмосфері, адже справжнє свято попереду - Перемога України!!!