21 листопада 2022 року у залі засідань Зимнівської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом сільського голови В’ячеслава Католика.  На порядок денний  засідання було винесено 6 питань. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади. 
З економічного блоку одноголосно підтримали рішення щодо погодження проекту рішення «Про бюджет територіальної громади на 2023 рік», та погодження проекту рішення сільської ради від 24.11.2022 року про внесення змін до рішення сільської ради.
Заслухали начальника гуманітарного відділу виконавчого комітету про підготовку заходів до проведення новорічно-різдвяних свят та заходи безпеки з урахуванням вимог.
З блоку соціальних питань підтримали рішення про розірвання договору найму соціального житла та вивільнення житлового приміщення; та проект Програми соціального захисту населення Зимнівської сільської ради на 2023-2025 роки.
Також заслухали проект Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2023-2025 роки. 
По усіх питаннях порядку денного прийняті відповідні та згідно з регламентом будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.