Триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 30.11.2022 08:11

Щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, сформувати активну громадянську позицію громадян для його попередження та протидії і сприяти формуванню простору, вільного від насильства фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з представником Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційну кампанію на площі нашого міста.
Організатори акції вкотре нагадали людям про болісну проблему і закликали усіх долучитись до боротьби з насильством. Мешканці міста отримали дієві поради як реагувати на прояви насильницьких дій , дізнались про  правові механізми  попередження та протидії насильству.