Інформую:
При необхідних 35 МВт наш район, в т.ч. і місто Володимир отримують від 7 до 14 МВТ (залежно від дня і навантаження на магістральні електролінії). Окрім, того у районі є ряд об'єктів критичної інфраструктури, які категорично заборонено вимикати. Для того щоб встановити графік 4х4 необхідно 14 МВт.
На согодні вони є, але завтра може бути менше, тому графік знову зіб'ється. Якщо буде більше, то світло будуть менше вимикати. 
Виходячи з вишесказаного вирішили:
Волиньобленерго щоранку інформуватиме про доведену кількість МВт.
Максимально дотримуватиметься графіку або рівномірно відключати всіх споживачів (крім об'єктів критичної інфраструктури). 
Органи місцевого самоврядування забезпечують інформування населення щодо необхідноісті обрізання дерев в межах ліній електропередач, а також тотальної економії, особливо при увімкненнях електроенергії та розгорнення пунктів обігріву.
Окрім того підсумували, що у випадку повторної агресії ситуація може значно погіршитись. 
Також було прийняте рішення про подачу районною військовою адміністрацією клопотань до керівних інстанцій енергетичної сфери, з проханнями збільшити на 3-4 КВт/добу ліміти використання електроенергії для кожної з трьох філій Волиньобленерго, які функціонують у Володимирському районі.
Це дасть можливість принаймні налагодити постійний графік подачі електроенергії 4Х4 для населення.