23 січня  2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зимнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови В’ячеслава Католика. У ході засідання розглянуто питання порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади. Члени виконкому заслухали звіт старост про роботу  у 2022 році; звіт щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли до сільської ради за 2022 рік, а також погодили Програму охорони публічної безпеки та профілактики правопорушень на території громади на 2023-2025 роки. 
Одноголосно було підтримано рішення про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива військовослужбовцям, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування на території Зимнівської громади. 
 У блоці питань служби у справах дітей розглядалось питання про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої та малолітніх дітей та затвердження відповідного висновку.
Також члени виконавчого комітету слухали про прийняття на баланс транспортного засобу для подальшої передачі на військову частину.
З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті сільської ради.