Клас безпеки у ліцеї с.Льотниче

Дата: 24.03.2023 15:37

23.03.23 у ліцеї с.Льотниче відкрито клас безпеки. "У наш тривожний час розвиток навичок безпечної поведінки у дітей набуває неабиякого значення. На відкритті були присутні : заступник начальника головного управління ДСНС України у Волинський області Василь Оліферчук, начальник Володимирського РУ В‘ячеслав Процюк, перший заступник голови Володимирської РДА Віктор Фіщук, голова Зимнівської сільської ради В‘ячеслав Католик, начальник Гуманітарного відділу виконавчого комітету Зимнівської сільської ради Олена Гус.

Клас безпеки відкрито для проведення занять з учнями різного віку. У класі оформлено 7 зон: пожежної безпеки, мінної безпеки, безпеки життєдіяльності, ігрової, домедичної допомоги, перегляду відеоуроків та презентацій, психологічного розвантаження.  Відкриття класу безпеки стало можливим завдяки допомозі людей, яким небайдужа доля підростаючого покоління. Дякуємо спонсорам за вагому підтримку у створенні Класу безпеки.