Сьогодні, 19 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. До порядку денного було включено 11 питань.

На засіданні члени виконкому заслухали питання про підсумки виконання бюджету Зимнівської територіальної громади за І квартал 2023 року, про підсумки роботи із зверненнями громадян, про роботу Зимнівського ВУЖКГ в частині вивезення ТПВ, про затвердження протоколу про результати електронного аукціону, про надання дозволу на вчинення правочину. 

Також члени виконкому слухали про стан та заходи благоустрою на території громади та затвердили відповідний план заходів по проведенню благоустрою на території Зимнівської сільської ради.

Обговорили та погодили Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Володимир-Волинської ДПІ Головного управління ДПС у Волинській області на 2023-2024 роки. 

У соціальному блоці розглянули питання: 
-    Про надання повноважень щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи; 
-    Про реєстрацію помічника дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права;
-    Про внесення змін до облікових справ громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку. 

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.