26 квітня  1986 року  на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті подвиг ліквідаторів.

Щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті, ціною власного життя та здоров'я вони ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, нехтуючи власною безпекою, без вагань та роздумів ступили назустріч неприборканому смертоносному лиху.

Напередодні Міжнародного дня пам'яті про чорнобильську катастрофу, за сприяння сільського голови В’ячеслава Католика працівниками відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Зимнівської сільської ради були сформовані та розвезені по старостинських  округах 10 продуктових наборів для учасників та вдів померлих учасників ліквідації наслідків аварії  ЧАЕС.

Ми висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам страшної аварії та  схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.