Бюджет – фінансова основа розвитку громади!

Дата: 01.05.2023 15:19

У Зимнівській сільській територіальній громаді відбулась робоча зустріч експерта з місцевих фінансів Волинського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Оксани Самойліч з представниками органу місцевого самоврядування.

Голова Зимнівської сільської ради В’ячеслав Католик особисто долучився до професійної дискусії та обговорення шляхів наповнення місцевого бюджету.

Підтримав професійний  діалог представник старостату громади.

Дієві кроки дають вагомий результат. Покращенню фінансових можливостей громади сприяє  збільшення надходжень від плати за землю. Ріст надходжень від сплати за землю за останні роки є найвищим у відсотковому значення серед усіх громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Волині, відзначила експертка під час зустрічі.

Напрацювання зміцнення дохідної бази місцевих бюджетів, виявлення резервів та додаткових джерел фінансування  - одна з основних цілей співпраці експертів та працівників органу місцевого самоврядування.