До Володимир-Волинської  філії  Волинського обласного центру зайнятості завітали студенти  Володимир-Волинського фахового педагогічного коледжу ім. А.Кримського спеціальності Інформаційна , бібліотечна та архівна справа”ю.

Під час екскурсії філією провідний фахівець з профорієнтації Світлана Старовойтова  розповіла про особливості надання послуг  різним категоріям  клієнтів служби зайнятості , в тому числі й студентській  молоді,  про  призначення та особливості  роботи функціональних  секторів . Також  поінформувала про роль кожного відділу в  забезпеченні ефективного і якісного обслуговування населення та роботодавців.

Студенти ознайомились з послугами  та інтернет-сервісами служби зайнятості, та отримали інформацію про актуальні професії , ситуацію на ринку праці та перспективи на майбутнє. Також  студенти пройшли тест Д.Голланда та В.Ряховського . Присутні  отримали  поради про те,  як правильно враховувати свої психологічні особливості, нахили та здібності при  плануванні професійного майбуття. Це допоможе їм в подальшому працевлаштуванні.