Зимнівська сільська рада оголошує добір на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-архітектора відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів та екології Зимнівської сільської ради

Дата: 03.07.2023 15:13

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесені зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану»,  Зимнівська сільська  ради оголошується добір на зайняття вакантної посади в період дії воєнного стану:

Головного спеціаліста - архітектора відділу архітектури, містобудування, земельних ресурсів та екології Зимнівської сільської ради.

Документи приймаються за адресою:кабінет 2 вул.Миру, 2, с. Зимне, володимирського району та на електронну адресу: zymne@i.ua

Посадові обов’язки:
•    підготовка будівельних паспортів забудови земельної ділянки ;
•    розгляд проектів об’єктів архітектури;
•    розгляд заяв, скарг та звернень громадян;
•    організація створення та оновлення топографічних планів, призначених для складання генеральних планів ділянок будівництва об’єктів архітектури, підземних мереж і споруд, прив’язки будівель і споруд до ділянок будівництва, а також вирішення інших інженерних питань.

Умови оплати праці
 посадовий оклад – 5100,00 грн;
•    надбавка за ранг;
•    надбавка за вислугу років;
•     інші виплати, премії – у разі встановлення.

Інформація про строковість призначення на посаду

На період воєнного стану. Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади в органах місцевого самоврядування, на які особи призначені у період дії воєнного стану, оголошується конкурс, передбачений відповідним законом. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для участі у доборі на посаду в органи місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає резюме, особову картку Форми П-2 ДС, де обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; інформація для зворотнього зв’язку (контактний номер телефону, електронна адреса), реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, дві фотокартки розміром 4*6 см, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (за наявності); відомості про стаж роботи, стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування (за наявності), досвід роботи у відповідній сфері.

Освіта та вимоги: вища архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію стосовно посадових обов’язків.

Головний спеціаліст з кадрової роботи відділу правового забезпечення та кадрової роботи Сорочук Лілія Миколаївна, +380633286392