Нарада для вихователів дошкільних закладів громади.

Дата: 05.09.2023 12:39

Фото без описуФото без опису

4 вересня 2023 року спеціалістом Гуманітарного відділу  МАтвіюк Н.В. проведено нараду для вихователів дошкільних закладів, адже  найпершою ланкою на шляху дитини до знань є заклад дошкільної освіти- це не просто «камера схову», в яку можна віддати дитину на робочі години, а установа раннього розвитку.

Саме в дошкільному віці закладаються основи майбутньої дорослої людини.   На етапі дитсадка у дитини можна виявити певні проблеми й мати час на їх виправлення.  Або ж констатувати особливі освітні потреби та підготуватися до інклюзивного навчання. Від початку війни нам вдалося відновити роботу садочків спочатку як груп короткотривалого перебування дітей, а пізніше перевести на повний робочий день.

Пріоритетними напрямами діяльності дитячих садків у 2023/2024 навчальному році є:

• організація та підтримка безпечного освітнього простору;

• організації освітнього процесу в різних форматах і подолання освітніх втрат;

• педагогічна взаємодія з дітьми, зокрема з дітьми з особливими освітніми потребами;

• партнерство у співпраці з батьками або законними представниками дітей;

• організаційно-методична підтримка керівників і педагогів ЗДО;

• організація атестації педагогічних працівників;

• організація харчування в ЗДО

• Також, у ході наради з вихователями були обговорені та проаналізовані програми розвитку дітей дошкільного віку;

• вихователем Березовичівського садочка Оксаною Скакун розроблено та презентовано календарне планування для змішаних груп і погоджено на апробацію у цьому навчальному році