Робоча зустріч

Дата: 07.03.2024 11:32
Кількість переглядів: 81

Фото без опису6 березня директор Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості  взяла участь у робочій зустрічі, яка відбулась у приміщенні  Володимирської районної державної адміністрації.

Захід проходив під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Фіщука, за участі представників департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Волинській області, відділу ведення водного кадастру, моніторингу вод та басейнової взаємодії Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, Державної екологічної інспекції у Волинській області, Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Одним із питань, яке цікавило учасників – було питання фінансових інструментів підтримки бізнесу, тому Наталія Володимирівна розповіла присутнім про  грантову програму «Власна справа», яка стартувала ще у 2022 році та про державні механізми фінансової підтримки роботодавців, які реалізуються державною службою зайнятості у 2024 році.