Про завершення участі у проєкті

Дата: 29.05.2024 11:23

Фото без опису

Зимнівська територіальна громада успішно завершила участь у проєкті "Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику". Проект був ініційований Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та впроваджений ГО "Ліга соціальних працівників України". Метою проєкту було надати комплексну підтримку дітям, які повернулися до своїх біологічних сімей з інтернатних закладів, а також дітям групи ризику та включала:                                                     -консультування: соціальні працівники надавали психосоціальну підтримку та консультування дітям та їхнім сім'ям, допомагаючи їм адаптуватися до нового життя та вирішувати проблеми з якими вони стикаються;                - транспортні послуги: дітям та їхнім сім'ям надавалися транспортні послуги для відвідування медичних закладів, освітніх установ та інших важливих місць; - інформування: соціальні працівники надавали інформацію про доступні ресурси та послуги, які можуть бути корисними для дітей та їхніх сімей;                                                 - юридичні консультації: дітям та їхнім сім'ям надавалися юридичні консультації з питань опіки, усиновлення та інших правових питань;                                                                                                                                                          - інформаційно-роз'яснювальні бесіди: проводилися інформаційно-роз'яснювальні бесіди з громадськістю про важливість захисту прав дітей та про те, як можна допомогти дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах.                                                                                                                                                                                Діти, які повернулися до своїх біологічних сімей з інтернатних закладів, діти групи ризику та їх сім’ї отримали необхідну підтримку та допомогу, що допомогло їм адаптуватися до нового життя та покращити своє благополуччя. Опікунські сім'ї, які брали участь у проєкті отримали подарунки.
Дякуємо ЮНІСЕФ та ГО "Ліга соціальних працівників України" за співпрацю та за можливість взяти участь у проєкті.

Фото без опису