ТОВ «ВЕЗ» інформує: за програмою «єПідтримка» можна оплатити комунальні послуги

Відтепер вакциновані українці віком від 60 років мають змогу витратити кошти, нараховані за програмою «єПідтримка», на оплату житлово-комунальних послуг. Така можливість передбачена постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови КМУ від 9 грудня 2021 р. № 1272» від 9 лютого 2022 р. № 112 (Постанова: https://bit.ly/3Lw8Rpj). Для того, щоб отримати «єПідтримку», насамперед слід пройти повний курс вакцинації однією з вакцин, схвалених ВООЗ, відтак завантажити додаток «Дія» та згенерувати «зелений» COVID-сертифікат. Після цього в додатку потрібно: – зайти у розділ «Послуги» і натиснути кнопку «єПідтримка»; – обрати з переліку банків свій, щоб відкрити віртуальну картку (карту можна отримати й у відділенні банку); – додаток перенаправить користувача на сторінку банку для створення віртуальної картки; – після цього в додаток «Дія» надійде підтвердження про створення картки; – підтвердіть у додатку «Дія» заявку на зарахування коштів; – розраховуватися з картки за спожиті комунальні послуги після надходження коштів на картку. Усі деталі щодо проєкту «єПідтримка» – на офіційному сайті: https://e-aid.diia.gov.ua/ Інструкція з генерування COVID-сертифікатів: https://covid19.diia.gov.ua/ Просимо споживачів області допомагати своїм літнім рідним, близьким, знайомим старшого віку зареєструватися і отримати кошти, а також здійснити необхідні оплати. ТОВ «ВЕЗ» нагадує, що споживачі завжди можуть розрахуватися за спожиті енергоносії дистанційно, не відвідуючи банки та каси, і таким чином убезпечити себе від зараження коронавірусом. Розрахунки онлайн: https://bit.ly/3sWARIM Адміністрація ТОВ «ВЕЗ» щиро вдячна всім краянам за вчасні та в повному обсязі здійснені розрахунки – це запорука стабільного електропостачання Волині!

Гід з державних послуг

З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, що розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://center.diia.gov.ua/

Субсидія по-новому !

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.