"Мобільний кейс" від програми EGAP надав нові можливості ЦНАПу Зимнівської с/р

Завдяки Програми EGAP – «Мобільний кейс», адміністратори центру надання адміністративних послуг Зимнівської сільської ради, можуть надавати адміністративні послуги для жителів громади які не мають можливості відвідати ЦНАП, за станом здоров’я чи з інших причин. Зокрема це стало можливо завдяки мобільній цифровій валізі.

Послуга для ВПО в Дії

Послуга для ВПО в Дія успішно пройшла технічне оновлення і вже доступна для громадян.  Мінсоцполітики разом з Мінцифрою успішно провели технічне оновлення послуги для внутрішньо переміщених осіб в Дії. Послуга знову доступна в застосунку для нових користувачів. Українці, які хочуть оформити довідку внутрішньо переміщеної особи, можуть зробити це в Дії. Відтепер послуга працює стабільніше і обробляються заявки швидше. Користувачі, які отримали довідку раніше, також можуть і надалі користуватися нею в Дії. Нагадуємо, що послугу можна також отримати офлайн в управліннях соцзахисту населення або ЦНАПах.

Зимнівська громада отримала від  Програми EGAP – «Мобільний кейс»

Зимнівська громада отримала від Програми EGAP – «Мобільний кейс», спеціальне обладнання, завдяки якому працівники ЦНАПу зможуть надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не маю можливості самостійно  відвідати Центр надання адміністративних послуг.  «Мобільний офіс» - це портативне автоматизоване робоче місце адміністратора ЦНАП, який дозволяє  працювати не виймаючи обладнання з кейсу. Кейс має невеликий розмір, але містить потужне обладнання для надання якісних послуг. Зокрема, адміністратор може створювати, заповнювати друкувати, зчитувати, сканувати, редагувати документи, а також  працювати з реєстрами у будь – якій точці України на невеликій площі та без під’єднання до джерела живлення (до 8 годин). Функціональні характеристики дозволяють використовувати таке устаткування будь-яким установам, які надають послуги фізичним та юридичним особам і прагнуть зробити їх доступними будь де. Мобільна валіза  дає можливість надання послуг безпосередньо там, де людина проживає.  

Актуалізація даних в реєстрі територіальної громади

Як повідомлялося раніше, функції реєстрації місця проживання в нашій громаді покладено на  відділ «Центр надання адміністративних послуг» (далі – відділ ЦНАП). Для здійснення обліку міграції населення та встановлення точної кількості осіб, що проживають на певній території запроваджено автоматизовану систему — Реєстр територіальної громади.

Де зараз можна отримати оригінал довідки про реєстрацію місця проживання?

Послуги з декларування місця проживання чи реєстрації місця проживання регулюються Постановою КМУ України № 265 від 7.02.2022 року «Про порядок декларування та реєстрації місця проживання (перебування)».

Роз’яснення що робити, якщо був загублений паспорт

Координаційний центр з надання правової допомоги підготував інструкцію в разі, якщо був загублений паспорт громадянина України чи закордонний паспорт. Такі ситуації зараз нерідко трапляються.