Відбулась щотижнева нарада при сільському голові 27.02.2018 року

Дата: 01.03.2018 14:16

На щотижневій нараді при сільському голові Католику В.А. за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 27.02.2018 року, обговорювались питання про стан опалення у всіх установах сільської ради та заготівлю дров, забезпечення паливом шкільних автобусів. Також було детально розглянуто пропозиції Володимир-Волинського ТМО щодо здійснення організаційних заходів та визначення ФАПів для капітальних ремонтів, про фінансування створення амбулаторій в межах реалізації медичної реформи. Директор Зимнівського ВУЖКГ доповів про стан роботи підприємства, про заборгованість серед жителів за надані послуги, а також про укладення договорів на вивіз сміття з населенням та адміністративну відповідальність за відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичних осіб, юридичних осіб.

За результатами проведеної наради було надано окремі доручення працівникам.