Всеукраїнська соціально-екологічна акція«Зробимо Україну чистою разом»

Дата: 12.04.2018 11:07

11 квітня учні 8-11-х класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Льотниче взяли участь у  щорічній всеукраїнській соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом». Участь в заході взяли також працівники сільської ради на чолі з старостою Подзизей Т.Я.

Мета цього заходу: формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Учні нашої школи прибирали урочище «За майстернею» та дорогу до кладовища і назбирали кілька десятків мішків сміття. Тож уявімо, наскільки є забрудненим наше довкілля.

Дякуємо нашим учням, що вони подають гарний приклад у тому, що потрібно робити, щоб врятувати нашу планету від екологічної катастрофи.