Нарада при сільському голові Католику В.А. від 16.07.2018 року

 

На щотижневій нараді при сільському голові Католику В.А. за участю старост, керівників відділів та спеціалістів, яка відбулась 16.07.2018 року, обговорювались питання про збір плати за землю та земельного податку, суми нарахованих та сплачених податків, про забезпечення твердим паливом бюджетних установ, про проведення ремонтних робіт Зимнівським ВУЖКГ та робочою групою, про заключення договорів на вивіз сміття з жителями сільської ради.

Також було розглянуто питання про проведення свят села, графік проведення, про роботу Будинку культури с.Бубнів та про збори працівників підпорядкованих «Центру культури та дозвілля»

В ході наради було вирішено організувати збори працівників культури провести 18 липня за присутності старост, залучити старост до проведення анкетування щодо виявлення потреб мешканців громади, залучити до роботи по виданню інформаційного вісника сільської ради «Центр культури та дозвілля», методистів методичного кабінету та активних учнів шкіл.

Крім того, на нараді розглядались інші питання життєзабезпечення сільської ради: зокрема, про готовність установ сільської ради до осінньо-зимового періоду 2018-2019рр.

Про заключення договорів по вивозу сміття з жителями сіл Бубнів,Поничів.

За результатами проведеної наради було надано окремі доручення працівникам та визначено терміни їх виконання.